Icoone Laser 2 – innowacyjny zabieg pod lupą

medycyna estetyczna Wrocław

Procedura zabiegowa Icoone Laser 2 szturmem podbiła świat medycyny estetycznej, ze względu na swoje rewolucyjne, ale nieinwazyjne działanie redukujące cellulit, odchudzające, napinające i regenerujące skórę. W dzisiejszym artykule weźmiemy Icoone Laser 2 pod lupę i wyjaśnimy dokładnie jego nowoczesne działanie.

Rewolucyjne połączenie patentu Roboderm, LED i lasera diodowego  

Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej technologii Roboderm z mocą światła LED oraz lasera wykazującego działanie biostymulujące, w tkankach skóry zachodzą efekty fotochemiczne, które wpływają na większą przepuszczalność błon komórkowych. Fala lasera diodowego, o wiązce długości 915 nm, ma szansę przeniknąć w głąb tkanek, gdzie jest absorbowana przez związki chemiczne, jakimi są lipidy w komórkach, z których zbudowana jest tkanka tłuszczowa (adipocytach). Dzięki temu procesowi, temperatura lipidów podnosi się, co pozwala na przyspieszenie procesu lipolizy, a tym samym na redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki w wybrany sposób. Icoone Laser 2 wykorzystuje technologię masażu próżniowego, który jest niezwykle przyjemnym i relaksującym procesem. Głowice masująco-ssące nie wywierają nacisku na skórę, co zapewnia brak inwazyjności zabiegu i poszanowanie skóry pacjenta. 

Właściwości zabiegu Icoone Laser 2

Głównym celem wykonywania zabiegu Icoone Laser 2 jest nowoczesne i nieinwazyjne leczenie skóry na jej wielu poziomach. Precyzja procedury Icoone Laser 2 pozwala na:

  • skuteczne zlikwidowanie opornego cellulitu
  • redukcję tkanki tłuszczowej
  • napięcie luźnej i obwisłej skóry, również po zabiegach liposukcji
  • redukcję obrzęków na twarzy i ciele
  • odmłodzenie skóry
  • redukcję blizn – nawet pooperacyjnych i pooparzeniowych
  • działanie lecznicze w kwestii łagodzenia zapaleń ścięgien oraz poprawy perystaltyki jelit
  • relaksację ciała i zmniejszenie napięcia mięśni osób uprawiających zawodowo i amatorsko sport

Procedura zabiegowa Icoone Laser 2

W przypadku procedury zabiegowej Icoone Laser 2 mamy do czynienia z fokusami i drenażami. Spieszymy z wyjaśnieniem czym są te dwa pojęcia. Fokus to nic innego jak wybrana partia ciała, która zostaje poddana zabiegowi. Do wyboru mamy m.in.: brzuch, wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud, kolana, łydki, plecy, pośladki, biust, ramiona. Drenaż zaś to program zabiegowy, w postaci masażu próżniowego, który pobudza tkanki do regeneracji, procesu lipolizy i redukcji opuchlizn oraz obrzęków. 

Przygotowanie do zabiegu Icoone Laser 2 krok po kroku

Innowacyjność zabiegu Icoone Laser 2 polega na tym, że przed zabiegiem nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Przed przystąpieniem do procedury zabiegowej odbywa się konsultacja z ekspertem Estee Medic Wrocław, w ramach której wykonywane są specjalne pomiary oraz ustalane są założenia, do których pacjent pragnie dążyć – np. redukcja cellulitu czy napięcie skóry. W trakcie rozmowy ze specjalistą, wykluczone zostają również ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, takie jak: ciąża, karmienie piersią, aktywne stany zapalne skóry, nowotwory, choroby autoimmunologiczne, wypełniacze znajdujące się w obszarze zabiegowym, stany zapalne skóry. Dodatkowym atutem Icoone Laser 2 jest fakt, iż jest to zabieg całoroczny i niewymagający okresu rekonwalescencji. Po przeprowadzonej procedurze medycznej można od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności. 

Efekty po pierwszym zabiegu i częstotliwość wykonywania zabiegów

Na rewolucyjność programu zabiegowego Icoone Laser 2 wpływa to, że pierwsze pozytywne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra w obszarze zabiegowym szybciej się regeneruje, jest bardziej napięta oraz jędrna, a procesy produkcji lipolizy i kolagenu zostają pobudzone. Aby zapewnić spektakularne efekty, zabieg należy wykonywać w serii – zazwyczaj 10-15 zabiegów w odstępie kilku dni – od 2 do 3 razy w tygodniu. Dokładny plan zabiegowy dobiera ekspert Estee Medic Wrocław, bazując na indywidualnych przypadkach pacjentów. Celem utrzymania fenomenalnych efektów poprawy jakości i wyglądu skóry, zalecane jest wykonywanie dwóch zabiegów przypominających w ciągu miesiąca.

Bezpłatna konsultacja przed zabiegiem Icoone Laser 2

Przed przystąpieniem do wykonania serii zabiegów Icoone Laser 2 – serdecznie zapraszamy do umówienia bezpłatnej konsultacji z ekspertem kosmetologii i medycyny estetycznej Estee Medic Wrocław. Zapraszamy do umówienia wizyt:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.