Icoone Laser med 2 Wrocław – Twój sposób na nowe ciało bez użycia skalpela

Icoone Laser Med 2 Wrocław

Jędrne ciało, szczupła sylwetka bez cellulitu oraz odmłodzona skóra twarzy z poprawionym owalem i konturem nie muszą pozostawać wyłącznie w sferze marzeń. Z innowacyjną procedurą Icoone Laser med 2 w Estee Medic klinice medycyny estetycznej pomożemy Ci osiągnąć wymarzony cel w nieinwazyjny i przyjemny sposób, bazując na efektywnym masażu próżniowym ciała.

Spektakularne efekty zabiegu Icoone Laser med 2 na ciało

Zabieg Icoone Laser med 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z oporną na wysiłek fizyczny, uciążliwą tkanką tłuszczową oraz brakiem jędrności skóry. Laser Icoone med 2 w klinice Estee Medic przynosi fantastyczne efekty m.in. dla kobiet po ciąży, których problemem może być luźna skóra po porodzie i zwiotczenie mięśni w okolicy brzucha i ud. Procedura zabiegowa jest również przeznaczona dla osób po zabiegach liposukcji i takich, których organizm nadmiernie zatrzymuje wodę. 

Z naszą pomocą możesz pożegnać się z brakiem elastyczności skóry, uporczywym cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak ze względu na głęboką i kompleksową stymulację głębokich warstw skóry z użyciem lasera diodowego oraz światła LED. Wiązka światła laserowego jest absorbowana przez komórki tłuszczowe, a ich temperatura zwiększa się, co przyspiesza proces rozkładu tkanki tłuszczowej (tak zwanej lipolizy). Światło LED zaś wykazuje silne właściwości stymulowania kolagenu w skórze i pobudza tkanki do zwiększenia jego produkcji. Icoone działa więc kompleksowo i nieinwazyjnie, wpływając realnie na poprawę wyglądu skóry. Poniżej znajdują się zdjęcia z zabiegów przed i po.

Procedura zabiegowa Icoone Laser med 2 nie tylko wykazuje niesamowite właściwości estetyczne, ale równie skutecznie wpływa na niwelowanie bólu mięśni, który spowodowany jest wadami postawy i siedzącym trybem życia. Dodatkowo, Icoone Laser med 2 ułatwia likwidowanie zaparć oraz wpływa pozytywnie na poprawę perystaltyki jelit, ze względu na skuteczne mikrosymulacje obszarów zabiegowych. Tak kompleksowy masaż pozwala nie tylko na zniwelowanie dolegliwości bólowych, ale również przyjemne odczucie zrelaksowania ciała.

Icoone Laser med 2 – efekty zabiegu w obrębie skóry twarzy

Icoone Laser med 2 w naszej klinice wykazuje nie tylko genialne rezultaty w obrębie ciała, ale równie fantastycznie sprawdza się w przypadku przywracania jędrności, odmłodzenia i redukcji zmarszczek na twarzy i w okolicy twarzy (szyi i dekolcie). Zabieg Icoone Laser na twarz  nazywany jest bezinwazyjnym liftingiem bez użycia skalpela, ze względu na zadowalające efekty, które zapewnia, bez konieczności poddawania się bolesnym procedurom chirurgicznym. Efekty zabiegu na twarz widoczne są już po pierwszej terapii. Skóra jest bardziej napięta, wyraźnie wygładzona, a opuchlizna i obrzęki są zminimalizowane. Po serii zabiegów w Estee Medic zaś poprawia się kontur i owal twarzy, głębsze zmarszczki zostają wygładzone, a skóra na twarzy i w jej okolicach, staje się widocznie odmłodzona.

Icoone jakonowoczesna rewolucja poparta badaniami

Badania kliniczne procedury zabiegowej ICOONE Laser wykazały wysoką skuteczność zabiegu w zakresie poprawy napięcia i elastyczności skóry, redukcji cellulitu oraz zminimalizowaniu obrzęków. Jury prestiżowego konkursu kosmetyki profesjonalnej Beauty Forum Awards 2017 przyznało zabiegowi Icoone Laser I Miejsce w kategorii “Zabiegi. Kosmetyka aparaturowa – ciało”.

Icoone Laser Wrocław – umów wizytę z ekspertem

Każde ciało jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też w klinice Estee Medic Wrocław, eksperci służą pomocą i bezpłatną konsultacją przed zabiegem Icoone Laser med 2. Doświadczona specjalistka bądź specjalista z naszego zespołu, na podstawie kompleksowo przeprowadzonego wywiadu oraz oceny wizualnej stanu skóry, dobierze odpowiednią liczbę zabiegów tak, by efekty były jak najbardziej zadowalające. Zapraszamy do kontaktu z Estee Medic w wybrany przez siebie sposób:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.