Jak pozbyć się problemu wypadających włosów po COVID?

dr cyj wypadanie wlosow estee medic wroclaw

Wypadające włosy są problemem bardzo wielu ludzi. Mogą one być związane z androgenowym łysieniem typu kobiecego, z androgenowym łysieniem typu męskiego, z łysieniem plackowatym, łysieniem w wyniku stresu, jak również i bardzo często zauważalnym w ostatnim czasie, łysieniem pocovidowym. 

dr. cyj hair filler Estee Medic Wrocław

Trudno jest zahamować ten proces, jeśli nie podejmie się w tym kierunku żadnych stosowanych kroków, dlatego też Estee Clinic wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje innowacyjny zabieg, jakim jest Dr. Cyj Hair Filler, określany inaczej mezoterapią igłową skóry głowy. Stanowi on doskonały wybór, który powtórzony w seriach, potrafi zagwarantować naprawdę bardzo dobre rezultaty, spełniając oczekiwania i potrzeby najbardziej nawet wymagających odbiorców. 

dr. cyj hair filler Estee Medic Wrocław

Mocne i gęste włosy są marzeniem wielu osób, w tym zarówno kobiet, jak również i mężczyzn. Przyczyn łysienia może być wiele, a ich intensywność może przybrać różną formę. Z wykorzystaniem zabiegu przeprowadzonego w Estee Clinic pod okiem doświadczonych specjalistów i z użyciem najwyższej jakości sprzętu, łysieniu można powiedzieć STOP, jednocześnie poprawiając ukrwienie głowy i dostarczając do cebulek takich składników, by znacząco poprawić ich wzrost i powstawanie kolejnych, tak, aby uporać się z powstającym łysieniem na skórze głowy.

dr. cyj hair filler Estee Medic Wrocław

Dla kogo skierowany jest zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Oferowany przez Estee Clinic zabieg Dr Cyj Hair Filler, skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, które nie mają przeciwwskazań do tego, aby taki zabieg wykonać. Tego typu zabiegi skierowane są więc do osób, które pragną wzmocnić, jak również i odżywić włosy, które mają problem z łysieniem, szczególnie tym pocovidowym. Dzięki temu, że zabieg taki pozwala wydłużyć uwalnianie składników aktywnych z preparatu, skuteczność tej formy leczenia łysienia czy bardzo słabych włosów, daje bardzo zadowalające efekty. Istotne znaczenie ma jedynie to, aby zabieg powtórzyć, bowiem choć już po pierwszym widać znaczące efekty, to jednak seria czterech zabiegów wykonywanych w odstępach średnio co dwa tygodnie – przynosi zadowalające efekty. 

dr. cyj hair filler Estee Medic Wrocław

Jak wygląda zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Innowacyjna, zupełnie inna niż wszystkie, a przy tym bardzo skuteczna metoda na wypadające włosy – Dr Cyj Hair Filler, to mezoterapia skóry głowy, dzięki której w szybkim czasie można pozbyć się uporczywego problemu, szczególnie zauważalnego po zachorowaniu na covid. 

W pierwszej kolejności istotne znaczenie odgrywa trichoskopia, a więc zbadanie stanu skóry głowy i cebulek oraz łodyg włosa za pośrednictwem specjalnej kamery. Jeśli badanie to nie wykaże żadnych przeciwwskazań, możliwe jest przystąpienie do zabiegu. Ten trwa krótko, nie wymaga znieczulenia i nie powoduje absolutnie żadnego dyskomfortu. Najpierw należy zdezynfekować skórę, a następnie poprzez iniekcję podać preparat śródskórny, tak, aby dotarł on aż do samych cebulek włosowych. Po takim zabiegu nie można myć włosów, czesać ich czy stylizować. Niewskazane jest bowiem jakiekolwiek dotykanie skóry głowy. 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.