Kosmetolog Wrocław

Kosmetolog w Estee Medic Wrocław to wykwalifikowany specjalista, którego profesją jest dział kosmetologii. Wybierz kosmetologa i umów się na wizytę do naszego fachowca. Zapoznaj się z listą zabiegów oferowanych w naszej klinice na sylwetkę, ciało, twarz i włosy.
Mask group - 2023-10-06T140443.453

Kadra kosmetologów

MGR NATALIA KRUSZEWSKA

KOSMETOLOG

Oferta usług świadczona przez kosmetologów

Mask group - 2023-11-17T235734.861

Zabiegi na trądzik

Regulacja wydzielania sebum, działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. zniwelowanie zmian trądzikowych, rozjaśnienie przebarwień i blizn po trądziku.
Mask group - 2023-11-14T130204.821

Oczyszczanie manualne

Usuwanie wyprysków, wągrów, zaskórników i prosaków. Pielęgnacja cery i eliminacja wszelkich niedoskonałości.
Mask group - 2023-11-16T202811.272

Oczyszczanie wodorowe

Zapobieganie nowych wyprysków, wygładzanie zmarszczek, głębokie nawilżenie i regulacja pracy gruczołów łojowych.
Mask group - 2023-11-02T092923.634

Peeling chemiczny

Profesjonalny peeling chemiczny o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym, usuwanie trądzika, blizn i przebarwień.

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Kim jest kosmetolog?

Kosmetolog to osoba, która posiada szeroką wiedzą z zakresu medycyny, farmacji, a także fizjologii człowieka. Zadaniem kosmetologa jest pielęgnacja ciała naszych pacjentów i ogólnie rzecz ujmując, przywracanie bądź zwiększanie poziomu atrakcyjności za pomocą rozmaitych zabiegów kosmetologicznych dostępnych w naszej ofercie.

Za jakie zabiegi w klinice Estee Medic Wrocław odpowiedzialny jest stomatolog?

Kosmetolog w Estee Medic Wrocław to fachowiec, który w głównej mierze odpowiada za zabiegi związane z oczyszczaniem cery, takie jak peeling chemiczny, a także oczyszczanie manualne i wodorowe.

Na doświadczenie i wsparcie naszych kosmetologów możesz liczyć również w wyborze zabiegów odmładzających, redukujących zmarszczki i cienie pod oczami, są to także elementy oferty związanej z modelowaniem sylwetki, zabiegami na włosy czy usuwanie blizn i rozstępów.