Stomatolog estetyczny Wrocław

Stomatolog estetyczny w Estee Medic Wrocław to wykwalifikowany fachowiec, którego specjalizacją jest dział stomatologii estetycznej. Wybierz stomatologa i umów się na wizytę u naszego specjalisty. Zapoznaj się z listą zabiegów świadczonych w naszej klinice, których rezultatem jest wyjątkowy i olśniewający uśmiech.
Mask group - 2023-10-06T140443.453

Kadra stomatologów estetycznych

LEK. DENT MAŁGORZATA NOHARSKA

STOMATOLOG

LEK. DENT. MARTA BORT

STOMATOLOG

LEK. DENT. JOANNA PUSTUŁKA

STOMATOLOG

LEK. DENT. KATARZYNA BAZIUK

STOMATOLOG

LEK. DENT. TATSIANA BABROVA

LEKARZ STOMATOLOG

Oferta usług świadczona przez stomatologów estetycznych

Mask group - 2023-11-02T090015.613

Licówki porcelanowe

Poprawa estetyki uśmiechu, poprawa i wybielenie koloru zębów, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Mask group - 2023-11-02T085340.499

Licówki kompozytowe

Korekta kształtu zębów, idealny uśmiech na wiele lat, poprawa i wybielenie koloru zębów.
Group 227

Bonding zębów

Bonding zębów nie tylko wpływa na wybielenie zębów, ale również wyrównanie wszelkich niedoskonałości czy małych ubytków.
Mask group - 2023-11-02T095931.205

Wybielanie zębów metodą Prevdent

Wybielanie zębów metodą Prevdent skutecznie usuwa wszelkie przebarwienia, a co najważniejsze, zabezpiecza szkliwo.

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Kim jest stomatolog estetyczny?

Stomatolog estetyczny to fachowiec, którego specjalizacją jest dziedzina stomatologii estetycznej. Zadaniem stomatologa estetycznego jest więc troska o Twoje zęby w taki sposób, aby wydobyć ich naturalne piękno. Pozbyć się przebarwień, usunąć mankamenty uzębienia jak niepożądany kształt zęba, diastema czy wszelkiej maści dysproporcje.

Za jakie elementy oferty w Waszej klinice odpowiada stomatolog estetyczny?

Kadra stomatologów estetycznych w naszej klinice odpowiada przede wszystkim za zjawiskowy uśmiech naszych Klientów. Zadaniem naszych specjalistów jest eliminacja kompleksów każdego pacjenta, eliminacja wszelkich defektów uzębienia o charakterze stricte estetycznym jak i spełnianie marzeń o białych zębach i nieskazitelnym, zjawiskowym uśmiechu.

Lista zabiegów przeprowadzanych przez stomatologów estetycznych obejmuje wybielanie zębów metodą Prevdent, bonding zębów, a także nakładanie licówek porcelanowych oraz kompozytowych.