Kosmetologia połączona ze stomatologią – duet idealny?

stomatologia-estee

Estee Medic Wrocław znane jest przede wszystkim z kosmetologii na najwyższym poziomie, gdzie piękno ciała łączy się z pięknem ducha, tworząc swoistą harmonię, gdzie poddać można się serii zabiegów, dzięki którym uzyskać można piękniejszą i co ważne zdrowszą skórę, młodszy wygląd, lepsze samopoczucie. Oferujemy zarówno zabiegi na twarz, jak również i na ciało, najwyższej jakości kosmetologię estetyczną, jak również i różnorodne masaże, dzięki którym można wyciszyć się, zregenerować i choć na chwilę przenieść się w zupełnie inny świat.

Stomatologia – nowy dział w Estee Medic Wrocław

Wychodząc jednak naprzeciw Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom, pragnęliśmy stworzyć coś jeszcze – najwyższej jakości usługi stomatologiczne, skierowane zarówno do tych najmłodszych pacjentów, którzy muszą odbyć swoją pierwszą wizytę u stomatologa, jak również i do tych starszych, zmagających się z różnego rodzaju problemami w obrębie jamy ustnej. W ramach świadczonej przez nas pracy, oferujemy Państwu takie usługi jak: 

  • stomatologia zachowawcza
  • stomatologia estetyczna
  • stomatologia dziecięca
  • leczenie endodontyczne (kanałowe)
  • periodontologia
  • chirurgia stomatologiczna
  • protetyka stomatologiczna

Mamy nadzieję, iż sztab naszych wykwalifikowanych lekarzy, higienistek i asystentek, pomoże Państwu w spełnieniu marzeń o idealnym uśmiechu. Zajmiemy się zarówno profilaktyką, diagnostyką, jak również i leczeniem wszelkiego rodzaju chorób zębów i schorzeń w obrębie jamy ustnej. Jeśli więc marzą Państwo o cudownym, białym i prostym uśmiechu, z całą pewnością jesteśmy w stanie to Państwu zapewnić.

Kosmetologia i stomatologia – dwa ogromne działy, ale w połączeniu w jedno miejsce, tworzą istny boom w kwestii spełniania potrzeb absolutnie wszystkich klientów.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.