Pozbądź się blizn raz na zawsze – czyli jak wykorzystać laser frakcyjny Finexel

laser frakcyjny wrocław

Blizny stanowią niezwykle kłopotliwy problem dla wielu osób. Wpływają one na atrakcyjność, na pewność siebie czy świadomość swojego ciała. Dla wielu osób, szczególnie kobiet, są one ogromnym kompleksem. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, dziś można pozbyć się różnego rodzaju blizn, wykorzystując w tym celu laser frakcyjny Finexel. Ten sprawdza się przy usuwaniu blizn po cesarskim cięciu, blizn pooperacyjnych, potrądzikowych czy rozstępów. Jest doskonały na pieprzyki, włókniaki i brodawki, na rozszerzone pory i na głębokie zmarszczki. Istotne znaczenie ma to, aby były one w pełni zagojone, bowiem nie wykonuje się zabiegów na bliznach świeżych, na bliznach przerosłych i keloidach. 

Estee Medic to miejsce, które oferuje różnego rodzaju zabiegi, w tym właśnie usuwanie wszelkiego rodzaju blizn i niedoskonałości, jakie występują na ciele. Z pomocą najlepszych specjalistów, doskonałej jakości sprzętu oraz nowoczesnych technologii, wszelkie kompleksy związane ze zmianami na skórze można szybko i co istotne – skutecznie usunąć. U jednych taki zabieg może mieć podłoże estetyczne, u innych zdrowotne, jednak w każdym przypadku jest w stanie pomóc pozbyć się tego, co sprawia ból, co powoduje niepewność siebie i co jest kompleksem, znacząco ograniczającym codzienne funkcjonowanie. 

Dla kogo skierowany jest laser frakcyjny Finexel?

Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Flinexel skierowany do wszystkich osób pełnoletnich, którzy po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, są zaklasyfikowani do przeprowadzenia takiej formy usuwania wszelkich blizn i zmian na ciele. W zależności od rodzaju problemu z jakim zmaga się pacjent, lekarz określa ilość zabiegów niezbędnych do poradzenia sobie ze zmianą i sposobu samego działania. A czy są przeciwwskazania do wykonania takiej formy zabiegu? Tak. Nie można używać Flinexel w przypadku ciąży i karmienia piersią, przy nowotworach złośliwych, cukrzycy, przy chorobach i infekcjach skóry, przy padaczce, chorobach autoimmunologicznych, przy zakażeniu wirusowym, przy oparzeniach skóry czy też przy zaburzeniach krzepliwości krwi. Tak istotną więc rolę odgrywa rozmowa z lekarzem i jak najbardziej bezpieczne w tym kierunku działanie. 

Jak wygląda procedura usuwania blizn?

Zanim pacjent zostanie poddany zabiegowi, lekarz medycyny estetycznej musi obejrzeć dokładnie obszar zabiegowy, tak, aby móc wybrać dla pacjenta jak najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, w pierwszej kolejności stosuje się preparat znieczulający, a następnie po upływie około 40 minut, przystępuje się do działania, wykorzystując w tym celu laser frakcyjny z wykorzystaniem Co2. Należy mieć przy tym na uwadze fakt, iż przed planowanym zabiegiem nie można stosować przez okres czterech tygodni żadnych peelingów chemicznych, maści i kremów z retinolem, nie można opalać skóry i stosować depilacji. Ważne jest także to, aby nie zażywać żadnych leków i substancji światłouczulających oraz retinoidów doustnych. 

Celem zabiegu jest spłycenie, a także zmniejszenie i zmiękczenie blizny. Intensywne gojenie trwa około tygodnia. Należy zachować szczególną higienę i stosować się do zaleceń lekarza. W zależności od stopnia blizny, niezbędna jest tutaj regularność prowadzonych zabiegów. 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.