Nowoczesna medycyna estetyki klinicznej we Wrocławiu

Estee Medic Wrocław

Estee Medic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej w mieście Wrocław, w której w holistyczny sposób podchodzimy do tematu pielęgnacji. Wraz z kadrą doświadczonych lekarzy oraz kosmetologów skierujemy Cię w stronę piękna dzięki rozbudowanej ofercie zabiegów z naszej specjalizacji, jaką jest medycyna estetyczna, kosmetologia oraz fizjoterapia.

Interesują Cię skuteczne metody odmładzające takie jak wolumetria twarzy czy mezoterapia igłowa? A może marzysz o uśmiechu z pierwszych stron gazet poprzez powiększanie ust? Dowiedz się, jak bez użycia skalpela możesz osiągnąć upragnione efekty!

Zabiegi medycyny estetycznej w Estee Medic

Zabiegi z kwasem hialuronowym i wolumetria twarzy

naturalne wygładzenie i ujędrnienie twarzy

medycyna estetyczna Wrocław

Nowoczesna medycyna estetyczna nie mogłaby istnieć bez słynnego kwasu hialuronowego. Zabiegi z jego wykorzystaniem dają zadowalające efekty oraz są w pełni bezpieczne. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, zatem nie ma obaw przed wystąpieniem skutków ubocznych w postaci alergii. W Estee Medic z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przeprowadzamy m.in. lifting wolumetryczny. Zabieg ten szczególnie polecamy osobom, które chcą przywrócić jędrność w okolicy twarzy, wymodelować podbródek i kształt żuchwy, czy zniwelować opadające policzki.

medycyna estetyczna Wrocław

Przywrócenie jędrności i napięcia skóry – mezoterapia igłowa jest obecnie uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod nowoczesnej medycyny estetycznej, która hamuje proces starzenia. Zabieg polega na wprowadzeniu preparatów o działaniu odmładzającym w wybrane warstwy skóry za pomocą igły. W Estee Medic cała procedura jest przeprowadzana pod okiem doświadczonych lekarzy, którzy po wcześniejszej konsultacji ustalają jej dokładny przebieg.

Mezoterapia mikroigłowa to metoda o szerokim zastosowaniu, którą w naszej klinice polecamy także osobom chcącym poprawić kondycję włosów, zredukować cellulit oraz rozstępy, a także rozjaśnić przebarwienia i blizny potrądzikowe.

Mezoterapia igłowa

rewolucyjna metoda w walce z pierwszymi oznakami starzenia

Powiększanie i modelowanie ust

atrakcyjny wygląd bez makijażu

medycyna estetyczna Wrocław

Marzysz o pełnym kształcie warg bez codziennej poprawy ich konturu kredką? Powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego to obecnie najczęściej wybierana metoda ze względu na widoczne, długotrwałe efekty oraz niewielką inwazyjność. Rezultaty utrzymują się przez co najmniej przez rok, a w trakcie zabiegu odczuwalny ból jest minimalny. Efekty, jakie zapewnią specjaliści Estee Medic Wrocław? Naturalnie pełne, nawilżone i proporcjonalne wargi, które powszechnie są uznawane za jeden z symboli kobiecości.

Estee Medic

medycyna estetyczna Wrocław

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym możesz zadbać holistycznie o swoje ciało i ducha – klinika medycyny estetycznej Estee Medic Wrocław jest właśnie dla Ciebie!

Oddaj się w ręce ekspertów, którzy pomogą dobrać zabieg idealny i dopasowany do Twoich potrzeb oraz pozwolą zrelaksować się po stresującym dniu pracy. Ponadto w Estee Medic stawiamy na profesjonalizm. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem lekarskim, w którym specjalista medycyny estetycznej dobiera odpowiednią metodę oraz dawkę preparatu, dbając o bezpieczeństwo oraz spełnienie oczekiwanych, naturalnych efektów.

Klinika Estee Medic medycyna estetyczna Wrocław to Twoje miejsce piękna i relaksu.

Zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji i dobrania zabiegu.