Masaże

Różne rodzaje terapii manualnych dla zdrowia i relaksu

Masaże Estee Medic

Masaże to niezwykle relaksujące i odprężające zabiegi. W Estee Medic dostępne są różne rodzaje masaży przeznaczone na twarz i ciało:

  • masaż relaksacyjny
  • masaż gorącymi kamieniami
  • masaż pleców, karku i głowy
  • masaż twarzy, szyi i dekoltu

Kiedy wykonać poszczególne masaże?

Relaks i odprężenie po stresującym dniu pracy to najlepsze, co można sobie zapewnić. Dlatego w Estee Medic znajduje się kilka różnych typów masaży.

Masaż relaksacyjny działa odprężająco i zmniejsza napięcie w, nadwyrężonych codzienną pracą, mięśniach. Przeznaczony jest dla osób zestresowanych i potrzebujących ukojenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Masaż gorącymi kamieniami sprawdzi się dla wszystkich wymagających wyciszenia, odprężenia i głębokiego relaksu. Gorące kamienie wpływają w leczniczy i rozluźniający sposób na ciało i umysł, zmniejszając napięcie mięśni i uczucie stresu.

Masaż pleców, karku i głowy dzięki skupieniu się na górnych partiach ciała, które szczególnie narażone są na wysiłek i napięcie przez pracę biurową i wykonywanie codziennych czynności, przynosi ulgę w bólu i daje przyjemne ukojenie. Masaż pleców, karku i głowy pozwala się odprężyć i niweluje negatywne skutki siedzącego trybu życia i wad postawy.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu wpływa pozytywnie na poprawę kondycji skóry i wygładzenie zmarszczek. Przynosi nie tylko relaks, ale wykazuje również działanie upiększające podnosząc poziom elastyczności skóry i ujędrniając ją.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania masaży?

Nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania masaży w Estee Medic.

CENNIK

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.