Powiększanie i modelowanie ust

Naturalny efekt z użyciem kwasu hialuronowego

medycyna estetyczna Wrocław

Pełne, nawilżone i apetyczne usta są dla wielu osób synonimem kobiecości. Zabieg wypełniania i modelowania ust kwasem hialuronowym jest niezwykle bezpieczny, ze względu na wykorzystanie substancji naturalnie występującej w organizmie człowieka. Do plusów zabiegu zaliczamy niską inwazyjność i niewielką bolesność – dzięki zastosowaniu przed procedurą kremu znieczulającego.

Kiedy wykonać zabieg powiększania i modelowania ust?

Wypełnianie, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem niezwykle popularnym, ze względu na jego bezpieczeństwo i niewielką inwazyjność. Procedura z użyciem kwasu hialuronowego przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którzy pragną w naturalny sposób:

 • poprawić nawilżenie warg
 • wymodelować usta
 • poprawić kontur ust
 • wypełnić usta
 • zniwelować dysproporcję pomiędzy górną a dolną wargą

Jakie są przeciwwskazania do wykonania powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym?

Nie każda pacjentka, która marzy o pełnych i nawilżonych ustach może zdecydować się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Do najważniejszych przeciwwskazań, uniemożliwiających wykonanie iniekcji kwasem hialuronowym, zaliczamy:

 • ciążę i okres karmienia piersią
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby nowotworowe
 • indywidualną skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • stany zapalne skóry (takie jak trądzik czy opryszczka)

Jak wygląda procedura zabiegowa wypełniania i modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego?

Każdy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego aplikowanego w usta, za pomocą iniekcji, poprzedzony jest wywiadem lekarskim, w którym specjalista medycyny estetycznej dobiera odpowiednią dawkę preparatu, stawiając na spełnienie oczekiwanych, naturalnych efektów. Przed wykonaniem nakłuć, lekarz rozprowadza na wargach krem znieczulający, który zwiększa komfort i niweluje dolegliwości bólowe pacjentki. Następnym krokiem jest aplikacja, za pomocą igły, kwasu hialuronowego w obszar ust i konturów czerwieni wargowej, w zależności od wymaganych i ustalonych efektów. Po wykonanym zabiegu w obrębie ust wystąpić może delikatny obrzęk, który ustępuje po ok. 7-10 dniach. Po iniekcji kwasu hialuronowego w usta można śmiało wrócić do codziennych czynności, bez konieczności odbywania okresu rekonwalescencji.

Podnoszenie kącików Estee Medic Powiększanie ust Estee Medic

 

Modelowanie Ust Estee Medic Wrocław Podnoszenie kącików ust Klinika Medycyny Estetycznej Wrocław

 

CENNIK

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.