O nas

Klinika medycyny estetycznej Estee Medic Wrocław to wyjątkowe miejsce, w którym łączymy elementy medycyny estetycznej, stomatologii i kosmetologii. A wszystko to dla naszych pacjentów, którzy pragną zatroszczyć się o swój wygląd i świetne samopoczucie. Czekamy na Ciebie przy ul. Dokerskiej 2A we Wrocławiu, a konkretnie na drugim piętrze w Galerii Victor.
Mask group - 2023-10-06T140443.453
Mask group - 2023-10-30T163904.636

Poznaj naszych specjalistów

Poznaj naszych lekarzy medycyny estetycznej, stomatologów oraz wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom bezpiecznych i skutecznych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dbamy o atmosferę zaufania i komfortu w naszym gabinecie, aby każdy pacjent czuł się pewnie i zrelaksowany podczas wizyty.

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Wrocławska klinika medycyny estetycznej, stomatologii i kosmetologii

W Estee Medic