Brzuch, boczki

Zredukuj nadprogramowe centymetry i wymodeluj sylwetkę.

Występowanie pomarańczowej skórki na brzuchu i boczkach może być trudne do zniwelowania. Na szczęście z pomocą przychodzą innowacje dostępne w Estee Medic! Poznaj naszą bogatą ofertę walki z cellulitem.

Uporczywy nadmiar tłuszczu znajdujący się na brzuchu i boczkach nierzadko oporny jest na dietę i aktywność fizyczną. W ofercie Estee Medic posiadamy jednak skuteczne zabiegi, które pomogą w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Blizny po cesarskim cięciu są dla wielu kobiet kompleksem. Dlatego też w Estee Medic pomożemy w zniwelowaniu, spłaszczeniu i rozjaśnieniu blizny poporodowej w skuteczny sposób.

Rozstępy to delikatne blizny występujące w efekcie rozciągania się skóry. Wystąpić mogą w trakcie dojrzewania, jako skutek uboczny zbyt szybkiego wzrostu lub przyrostu masy ciała. Poznaj nasze zabiegi, które pomogą złagodzić widoczność rozstępów.

Obrzęki skórne występujące w obrębie brzucha i boczków niezwykle często dotykają kobiety. Spowodowane są zmianami hormonalnymi i tendencją do zatrzymywania wody. Nasze innowacyjne zabiegi pomogą je skutecznie zredukować.

Brak jędrności w okolicy brzucha i boczków to problem, który dotyka wiele kobiet. Jeśli pragniesz przywrócić swojej skórze elastyczność - zapraszamy na innowacyjne i nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.