Nogi

Zredukuj cellulit i ujędrnij skórę.

Mocny cellulit na nogach może być problematyczny, ponieważ często widoczny jest również spod ubrań i powoduje kompleksy. W Estee Medic kadra ekspertów pomoże dobrać skuteczny i nieinwazyjny zabieg na cellulit na nogach.

Nadmierna tkanka tłuszczowa występująca w obrębie nóg jest bardzo często oporna na dietę i ćwiczenia fizyczne. Z pomocą, w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, przychodzą innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej dostępne w Estee Medic.

Blizny na nogach wystąpić mogą wskutek wypadków i kontuzji. Medycyna estetyczna dostępna w Estee Medic pozwala na skuteczną redukcję blizn. Poznaj ofertę.

Rozstępy na nogach mogą stanowić kompleks, jednak nowoczesna medycyna estetyczna pozwala na ich redukcję i przywrócenie gładkiego wyglądu nóg. Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w Estee Medic.

Jędrne uda i łydki są niezwykle atrakcyjne. W niektórych przypadkach utrata jędrności w obrębie nóg następuje nawet mimo wzmożonej aktywności fizycznej. Wszystkich, którzy pragną ujędrnić te miejsca - zapraszamy do Estee Medic.

Opuchnięcia nóg mogą być spowodowane zmianami hormonalnymi i uwarunkowaniami zdrowotnymi. W Estee Medic pomożemy zniwelować wizualny problem z obrzękami występującymi w obrębie nóg.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.