Pośladki

Wymodeluj pośladki bez ingerencji chirurgicznego skalpela.

Widoczna pomarańczowa skórka na pośladkach to problem, który dotyka praktycznie wszystkie kobiety, bez względu na wiek i wagę. W Estee Medic posiadamy skuteczne zabiegi, które pomogą zredukować cellulit i przywrócić jędrność skóry pośladków.

Nadmiar tkanki tłuszczowej na pośladkach wykazuje sporą odporność na ćwiczenia fizyczne i dietę. Dlatego też, jeśli pragniesz zredukować objętość pośladków, serdecznie zapraszamy na bezbolesne i efektywne zabiegi.

Blizny występujące w obrębie pośladków mogą być niezwykle trudne do zredukowania. Jednak z pomocą innowacyjnych zabiegów estetycznych w Estee Medic możliwa jest redukcja widoczności i spłycenie blizn.

Szybki wzrost w okresie dojrzewania lub niekontrolowany przyrost masy ciała mogą pozostawić na pośladkach ślad w postaci blizn rozstępowych. Z pomocą rewolucyjnych i skutecznych zabiegów, zapomnisz o rozstępach!

Jędrne i kształtne pośladki to marzenie wielu kobiet. Z pomocą innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej dostępnych w Estee Medic możesz cieszyć się idealną pupą.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.