Twarz

Postaw na kompleksowe nawilżenie, oczyszczenie i ujędrnienie skóry.

Wraz z wiekiem poziom kolagenu w skórze maleje, zmniejsza się również ilość kwasu hialuronowego, powodując tym samym powstawanie zmarszczek i nierówności skóry. W Estee Medic posiadamy jednak skuteczne, innowacyjne kuracje, które odmłodzą skórę twarzy i przywrócą jej blask, i zdrowy koloryt.

Pogłębiona dolina łez i przebarwienia wokół oczu nierzadko są estetycznymi defektami, które dziedziczymy po rodzicach. Stres, zmęczenie i niewielka ilość snu również wpływają negatywnie na wygląd tej okolicy. Zapoznaj się z kompleksową ofertą zabiegów Estee Medic i przywróć blask i zdrowy wygląd swoim oczom.

 

Pełne, kształtne i nawilżone usta to jeden z synonimów kobiecości. Jeśli pragniesz skorygować kształt lub rozmiar swoich warg w naturalny i mało inwazyjny sposób - zapraszamy do skorzystania z zabiegów Estee Medic.

 

Przebyte zabiegi chirurgiczne lub nieszczęśliwe wypadki mogą pozostawić na skórze trwałe ślady w postaci blizn. Przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe i znamiona w obrębie twarzy mogą wpływać na dyskomfort i kompleksy. Zapoznaj się z innowacyjnymi zabiegami, które pozwolą Ci cieszyć się gładką, zdrową skórą bez przebarwień i blizn.

Wraz z wiekiem, i w trakcie postępujących procesów fotostarzenia, skóra traci objętość, co skutkuje zmianą owalu i nieestetycznymi obwiśnięciami. Dzięki innowacjom w ofercie Estee Medic przywrócimy naturalny, piękny owal i w naturalny sposób zliftujemy twarz.

Geny, nieodpowiednia dieta i indywidualne uwarunkowania wpływają na tworzenie się podwójnego podbródka. Z pomocą w jego redukcji przybywają nieinwazyjne i rewolucyjne zabiegi medycyny estetycznej. Poznaj ofertę Estee Medic.

Stres, nieodpowiednia dieta, wiek i nałogi to główne czynniki wpływające na utratę naturalnego blasku skóry. Eksperci Estee Medic dobiorą specjalistyczne zabiegi, które pomogą wydobyć Twój wewnętrzny blask i zaprezentować go na powierzchni skóry.

Owal twarzy to kształt, który nierzadko chcielibyśmy skorygować. Z pomocą rewolucyjnych i nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, możemy uzyskać upragniony owal, bez ingerencji chirurgicznego skalpela.

Przesuszona skóra narażona jest na przebarwienia, występowanie rozszerzonych naczynek i poszarzały koloryt. W ofercie Estee Medic znajdziesz kuracje, które pozwolą odżywić, nawodnić i nawilżyć skórę.

Trądzik młodzieńczy, grudkowo-zaskórnikowy, różowaty i rumień to często spotykane defekty wizualne. Powodują kompleksy i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Z pomocą ekspertów Estee Medic i rewolucyjnych zabiegów, pożegnasz niedoskonałości twarzy.

Smog, pot, dieta, stres i indywidualne uwarunkowania wpływają na pogorszenie się stanu skóry twarzy i jej zanieczyszczenie. Na szczęście w Estee Medic posiadamy specjalistyczne zabiegi, które pozwolą oczyścić twarz i przywrócić jej piękny wygląd.

Poszerzone pory skóry to problem, który dotyka zarówno panów, jak i panie. Występuje przede wszystkim u osób posiadających skórę tłustą lub mieszaną. Dowiedz się jak możemy zniwelować Twój kompleks.

Poniżej ukryta sekcja z OWŁOSIENIE – EPILACJA LASEROWA i wszystko z ALMAMI

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.