Zabieg Dermapen w Estee Medic Wrocław – innowacyjna mezoterapia mikroigłowa

Zabieg Dermapen 4 wykonywany na skórze twarzy, w celu jej ujędrnienia, nawilżenia i zredukowania przebarwień.

W centrum medycyny estetycznej Estee Medic Wrocław odmienicie swoją skórę na lepsze. Dzięki zaawansowanym i nowoczesnym zabiegom na twarz i ciało możemy wpłynąć pozytywnie na poprawę jakości i wyglądu skóry. Jednym z najefektywniejszych zabiegów na twarz jest mezoterapia mikroigłowa Dermapen, która pomoże skutecznie walczyć z trądzikiem, zredukować blizny na twarzy i ciele, przebarwienia oraz wpłynąć na poprawę gęstości skóry i poziom jej nawilżenia. 

Dermapen zabieg – dla kogo przeznaczona jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen w Estee Medic to idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną polepszyć wygląd skóry na twarzy i ciele. Zabieg Dermapen szczególnie sprawdzi się u osób:

  • z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, które pragną wpłynąć na poprawę elastyczności i gęstości skóry oraz wypełnić drobne zmarszczki
  • z cerą mieszaną skłonną do zatykania się porów (bez widocznych stanów zapalnych) ze względu na regulację pracy gruczołów łojowych 
  • ze skórą suchą, ponieważ zabieg ten wpływa na poprawę nawilżenia obszaru poddanego zabiegowi
  • z rozstępami i bliznami, celem spłycenia ich widoczności

Dermapen – ile zabiegów należy wykonać i jak wygląda skóra po mezoterapii mikroigłowej?

W Estee Medic wykonujemy mezoterapię mikroigłową Dermapen na skórze twarzy i ciała. Częstotliwość zabiegów i ich liczba w serii dobierana jest indywidualnie przez eksperta Estee Medic, który na podstawie obserwacji skóry określa liczbę zabiegów, która przyniesie najlepsze efekty. Zazwyczaj w serii wykonywanych jest 2-5 zabiegów, ale już po pierwszym zauważalna jest zmiana jakości skóry i jej wyglądu. Bezpośrednio po zabiegu wystąpić może uczucie swędzenia oraz delikatne pieczenie, ze względu na naruszenie struktury skóry. Do normalnych objawów zaliczamy delikatne zaczerwienienie obszaru poddanego zabiegowi oraz obrzęk utrzymujący się kilka dni.

Dermapen – cena zabiegu w Estee Medic

W Estee Medic Wrocław oferujemy kompleksowe zabiegi mezoterapii mikroigłowej Dermapen na obszarze twarzy oraz ciała. Ceny poszczególnych zabiegów prezentują się następująco:

  • Dermapen zabieg na twarz – 550 zł
  • pakiet zabiegowy mezoterapii mikroigłowej Dermapen na twarzy oraz szyję – 750 zł
  • pakiet zabiegów Dermapen na twarzy, szyję i dekolt – 900 zł
  • Dermapen na blizny i rozstępy na ciele – od 350 zł

Umów wizytę na Dermapen u eksperta Estee Medic Wrocław

Odkryj swoje nowe, piękniejsze oblicze pełne blasku, nawilżenia i wygładzenia dzięki mezoterapii mikroigłowej Dermapen. 

Umów zabieg Dermapen na twarz lub Dermapen na ciało. Możesz to zrobić:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.