Zabiegi modelujące ICOONE Laser na ciało

Wymodelowane ciało bez ingerencji skalpela z ICOONE Laser.

Wymodelowana, ujędrniona sylwetka na ciele nie musi już znajdować się wyłącznie w sferze marzeń! W Estee Medic przedstawiamy zupełnie nieinwazyjny system ICOONE Laser na ciało, który nazywany jest rewolucją bez skalpela. Dowiedz się więcej o tym jak odkryć swoją nową sylwetkę z pomocą ekspertów Estee Medic.

Jak działa ICOONE Laser na ciało?

ICOONE Laser to nowoczesny i innowacyjny system laserowy bazujący na mocy lasera o długości wiązki 915 nm i światła LED 650 nm. Dzięki takiemu połączeniu, w tkankach zachodzi efekt fotochemiczny, który wpływa pozytywnie na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększenie napięcia skóry i poprawy jej jakości. ICOONE Laser to idealne rozwiązanie skutecznej, nieinwazyjnej (niewymagającej ingerencji skalpela chirurgicznego) lipolizy. Dodatkowym działaniem wiązki lasera i ciepła jest skuteczne zniwelowanie bóli mięśniowych i pozytywny wpływ na relaksację ciała.

Na jakie partie ciała można wykonać zabieg ICOONE Laser w Estee Medic?

ICOONE Laser na ciało jest zabiegiem, który cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją nieinwazyjność i przyjemność odczuwalną podczas zabiegu. Ogromnym plusem ICOONE Laser jest również możliwość wykonania go na dowolnej, wybranej partii ciała – zaczynając od twarzy, przez szyję, ręce, brzuch, plecy, na nogach kończąc.

Metamorfozy osiągnięte z pomocą ICOONE Laser

Procedura zabiegowa ICOONE Laser wpływa pozytywnie na poprawę jakości skóry i jakości życia, w postaci:

  • zwalczania nadwagi i cellulitu
  • redukcji uporczywego tłuszczu
  • uelastycznienia i ujędrnienia skóry
  • zniwelowania obrzęków ciała
  • likwidowania blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych
  • likwidowania zaparć i poprawy perystaltyki jelit
  • relaksacji ciała i niwelowania bóli mięśni, karku i pleców

ZDJĘCIA PRZED I PO

Umów wizytę ICOONE Laser u eksperta Estee Medic

Postaw na poprawę swojej sylwetki i jakości skóry na całym ciele dzięki rewolucyjnemu zabiegowi ICOONE Laser. Odkryj swoje piękno w harmonii z ciałem.

Umów konsultację z ekspertem Estee Medic w dogodny dla siebie sposób:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.