Zabiegi z kwasami Sesderma w Estee Medic – wszystko co powinieneś wiedzieć

Wygładzona skóra twarzy i wyrównany koloryt dzięki peelingom kwasowym Sesderma.

Zabiegi z użyciem produktów kwasowych są niezwykle popularne i wykazują wysoką skuteczność estetyczną. Peelingi chemiczne wpływają pozytywnie m.in. na rozjaśnienie skóry, zminimalizowanie niedoskonałości dzięki właściwościom antybakteryjnym czy redukcję zmarszczek. Poznaj moc zabiegów kwasowych Sesderma w Estee Medic.

Jakie rodzaje kwasów są dostępne w Estee Medic?

W Estee Medic pracujemy na starannie wyselekcjonowanych, bezpiecznych i skutecznych kwasach AHA i BHA marki Sesderma. W naszej ofercie znajdują się zabiegi dla posiadaczy:

  • skór suchych i normalnych – wykazujące działanie rewitalizujące i nawilżające
  • skór trądzikowych – skupiające się na działaniu antybakteryjnym, normalizującym i oczyszczającym
  • skór naczyniowych – wykazujące delikatnie działanie złuszczające
  • skór dojrzałych – z działaniem odmładzającym, regenerującym i przeciwzmarszczkowym
  • skór z hiperpigmentacjami – rozjaśniające i wyrównujące koloryt

Dla kogo przeznaczone są kwasy AHA i BHA Sesderma?

Zabiegi kwasowe Sesderma dzięki swojemu kompleksowemu działaniu przeznaczone są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Dzięki dobraniu odpowiedniego rodzaju kwasu i stężenia, eksperci Estee Medic są w stanie skutecznie odpowiedzieć na problem danej skóry i zastosować kurację zapewniającą widoczny i zadowalający efekt. Zabiegom peelingów chemicznych powinny poddać się osoby, które pragną odświeżyć skórę, odświeżyć ją, zwiększyć jej nawilżenie i spłycić występujące zmarszczki.

Kiedy bezpiecznie wykonać peelingi chemiczne?

Ze względu na fakt, iż w zabiegu stosowane są kwasy chemiczne, które powodują kontrolowane i pożądane naruszenie naskórka, powodując jego złuszczanie, peelingi Sesderma powinny być wykonywane wczesną wiosną, łagodną zimą lub jesienią. Takie pory zalecane są ze względu na umiarkowane temperatury powietrza oraz ograniczoną ekspozycję słoneczną. Aby zapewnić pełną ochronę i zabezpieczyć skórę przed wystąpieniem ewentualnych przebarwień – po wykonanej kuracji zalecane jest stosowanie fotoochrony w postaci kremów z filtrem.

Umów wizytę u eksperta Estee Medic

Jeśli pragniesz odkryć piękniejsze oblicze swojej skóry i postawić na profesjonalny zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem peelingów chemicznych marki Sesderma – serdecznie zapraszamy na wizytę. 

Umów konsultację w dogodny dla siebie sposób:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.