Tel: 71 716 24 28

Botox Wrocław

Wykonaj botox w Estee Medic Wrocław, by poczuć się pięknie w swojej skórze. A przy okazji pozbyć mankamentów wynikających ze starzenia się Twojej cery i zachować młody wygląd na kolejne lata! Umów wizytę w naszej klinice jeśli chcesz zredukować oznaki starzenia, usunąć zmarszczki i poprawić gładkość czy symetrię i kontur twarzy.
Mask group - 2023-11-02T074728.949
Mask group - 2023-10-06T111925.648

Na czym polega botox?

Zabiegi botoksem są jednymi z najpopularniejszych procedur w dziedzinie medycyny  estetycznej, stosowane przede wszystkim jako skuteczna i bezinwazyjna metoda redukcji zmarszczek. Botox, to tak naprawdę preparat medyczny zawierający toksynę botulinową typu A, który działa poprzez kontrolowane osłabienie lub paraliżowanie mięśni twarzy, co w rezultacie prowadzi do ograniczenia ich aktywności i tym samym – zmniejszenia widoczności zmarszczek.

Botox wykonany przez specjalistę w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej jest zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i bezinwazyjnym.

Botoks i jego zalety

Zapoznaj się z procedurą iniekcji botoksu w Estee Medic Wrocław

Przed docelowym zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem i naszym specjalistą w dziedzinie stomatologii estetycznej. To konieczność, aby ocenić stan Twojej skóry, omówić oczekiwania i upewnić się, że nie ma wobec Ciebie przeciwwskazań do przeprowadzenia procedury.

Docelowy zabieg lekarz rozpoczyna od serii niewielkich iniekcji botoksu bezpośrednio do mięśni, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych. Najczęściej wybieranymi obszarami do iniekcji przez naszych pacjentów są czoło, okolice oczu (tzw. „kurze łapki”) oraz przestrzeń pomiędzy brwiami.

Zabieg jest zazwyczaj krótki i trwa około 15-30 minut. Do większości codziennych aktywności można wrócić od razu po zabiegu.

Mask group - 2023-10-06T130550.957

Cennik

1 okolica
500 zł
2 okolice
1000 zł
3 okolice
1500 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wykonaniu botoksu

Mimo, że zabiegu botoksu jest nieskomplikowanym procesem z zakresu medycyny estetycznej, to w praktyce jest kilka przeciwwskazań do podjęcia iniekcji. Należą do nich:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby nerwowo-mięśniowe, takie jak miastenia
 • aktywne stany zapalne występujące na obszarze zabiegowym
 • alergie, na któryś z zastosowanych w trakcie kuracji składników
 • niedawno przebyte operacje i zabiegi na twarzy

Czy botox jest dla Ciebie?

 • tak, jeśli chcesz zredukować widoczność zmarszczek mimicznych, takich jak zmarszczki na czole, „kurze łapki” czy „lwie zmarszczki”
 • tak, jeśli chcesz poprawić ogólny wygląd swojej skóry, uczynić ją bardziej gładką i młodzieńczą
 • tak, jeśli borykasz się z problemem nadmiernej potliwości (hiperhydrozy)
 • wówczas botoks może być używany do redukcji produkcji potu
 • tak, jeśli zależy Ci na poprawie konturu oraz symetrii twarzy
 • tak, jeśli chcesz zapobiegać powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych i utrzymać skórę w dobrej kondycji na kolejne lata
 • tak, jeśli posiadasz drobne asymetrie twarzy, wynikające z nierównomiernego napięcia mięśni.

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Botox w Estee Medic Wrocław

Jak widzisz zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej w naszej klinice wykonywane są przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, będących specjalistami w swoim fachu. Sam zabieg jest bezinwazyjnym i niegroźnym procesem mającym na celu utrzymać Twoją cerę w jak najlepszej kondycji.

Aby zachować młodość i wyeliminować pierwsze oznaki starzenia się skóry. Decyzja o implementacji botoksu nie niesie za sobą wyjątkowych restrykcji, ponieważ praktycznie od razu po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności

Zdecyduj się na zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej jeśli chcesz pozbyć się pierwszych oznak starzenia

Skóra na twarzy, szyi i dekolcie z uwagi na swoją delikatność i specyfikę jako pierwsza ulega oznakom starzenia. To także efekt naszej codziennej mimiki, której poddawane są mięśnie. Wobec tego tworzą się na niej zmarszczki, których z latami przybywa coraz więcej.

Aby temu zaradzić warto zdecydować się na botox. A tym samym zredukować głębokość powstałych zmarszczek.