Icoone Wrocław

Zabieg Icoone w Estee Medic Wrocław to niezwykle skuteczny zabieg mający na celu ujędrnienie skóry, redukcję cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Jest to bardzo popularna wśród naszych pacjentek metoda zapewniająca doskonałe efekty o szerokim polu działania. Funkcje lasera Icoone z mechanicznym masażem wpływają również korzystnie na relax, odprężenie, rozluźnienie napięć mięśniowo – powięziowych, a nawet perystaltykę jelit. Umów wizytę i przekonaj się o wszechstronnym działaniu urządzenia.
Mask group - 2023-10-06T131923.311
Mask group - 2023-11-02T083031.496

Właściwości zabiegu z laserem Icoone 2

Zabieg Icoone Laser 2 to procedura, która łączy zaawansowaną technologię laserową z mechanoterapią, by dostarczyć kompleksowe rozwiązanie w kontekście pielęgnacji skóry i modelowania sylwetki. Główną cechą tej metody jest wykorzystanie mikrostymulacji, którą osiąga się dzięki dużej liczbie mikroalweoli oraz pracy lasera. Laser penetruje kilka głębokości warstw skóry, pobudzając tym samym komórki do regeneracji i produkcji nowego kolagenu. Symultanicznie, masaż wykonywany poprzez specjalne głowice, działa na powierzchnię skóry, uelastyczniając ją i stymulując mikro krążenie.

Zalety i korzyści wynikające z zabiegów z użyciem lasera Icoone 2

Zapoznaj się z procedurą zabiegów Icoone 2 w Estee Medic Wrocław

Zabieg poprzedza konsultacja z analizą skóry, na której omawiane są oczekiwania i plany związane z serią zabiegów. Do przeprowadzenia zabiegu każdy klient otrzymuje swój indywidualny kombinezon z delikatnego półprzeźroczystego materiału, który nakładany jest na bieliznę w celu zapewnienia komfortu oraz lepszych efektów zabiegu.

Parametry zabiegowe lasera dobierane są indywidualnie do potrzeb ciała każdego pacjenta. Emitowane światło lasera wpływa na tkanki, stymulując je do regeneracji, podczas gdy równoczesny masaż mechaniczny pobudza mikrokrążenie i produkcję kolagenu przez fibroblasty. Natomiast mechaniczne głowice urządzenia przeprowadzają precyzyjny i głęboki masaż, wpływając korzystnie na procesy regeneracyjne skóry i układ limfatyczny.

Mask group - 2023-11-02T083038.496

Cennik

Drenaż + 1 fokus (30 min)
1 zabieg
320 zł
5 zabiegów
1400 zł
10 zabiegów
2600 zł
15 zabiegów
3300 zł
Drenaż + 2 focusy (40 min)
1 zabieg
360 zł
5 zabiegów
1600 zł
10 zabiegów
3000 zł
15 zabiegów
3900 zł
Drenaż + 3 focusy (50 min)
1 zabieg
400 zł
5 zabiegów
1800 zł
10 zabiegów
3400 zł
15 zabiegów
4500 zł
Drenaż + 4 fokusy (60 min)
1 zabieg
440 zł
5 zabiegów
2000 zł
10 zabiegów
3800 zł
15 zabiegów
5400 zł
Strój do zabiegu
1 zabieg
100 zł
5 zabiegów
100 zł
10 zabiegów
gratis
15 zabiegów
gratis
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserem Icoone 2

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne stany zapalne skóry (takie jak trądzik czy opryszczka)
 • występowania wypełniaczy skóry w obrębie obszaru zabiegowego
 • nowotwory
 • choroby autoimmunologiczne
 • miejscowe infekcje i zmiany skórne
 • stany zapalne skóry

Czy zabiegi z wykorzystaniem metody laser Icoone są dla Ciebie?

 • tak, jeśli chcesz zwalczyć nadwagę i cellulit
 • tak, jeśli chcesz zredukować uporczywy i oporny na ćwiczenia oraz dietę tłuszcz
 • tak, jeśli Twoja skóra potrzebuje ujędrnienia i uelastycznienia
 • tak, jeśli cierpisz na problemy naczyniowe i obrzęki ciała
 • tak, jeśli chcesz powrócić do pełni sił i komfortu po zabiegach liposukcji
 • tak, jeśli chcesz powrócić do sylwetki sprzed porodu
 • tak, jeśli chcesz zlikwidować blizny pooparzeniowe i pooperacyjne (nawet stare i uporczywe)
 • tak, jeśli chcesz zlikwidować zaparcia i poprawić perystaltykę jelit
 • tak, jeśli chcesz się zrelaksować i zniwelować bóle mięśni, pleców i karku

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Zabiegi z wykorzystaniem lasera Icoone 2 w Estee Medic Wrocław

Jak zapewne już widzisz, zabiegi z wykorzystaniem lasera Icoone 2 w klinice Estee Medic Wrocław to usługi wykonywane w specjalistycznej klinice medycyny estetycznej. Pacjenci obsługiwani są wyłącznie przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów posiadających odpowiednie kompetencje i staż.

Sam zabieg natomiast jest bezinwazyjny, bezbolesny, a przy tym niezwykle skuteczny. Zakładając odpowiednią systematyczność, a także chwilową cierpliwość zapewniamy Cię, że pierwsze efekty zobaczysz już po kilku wizytach. By efekty były jak najlepsze, musisz pamiętać o odpowiedniej i zbilansowanej diecie, umiarkowanej aktywności fizycznej wspierającej metabolizm w Twoim ciele, a także nawodnieniu.

Resztę pracy wykona już za Ciebie laser Icoone 2.

Laser Icoone 2 to jedno narzędzie, a wiele możliwości!

Decydując się na zabiegi z wykorzystaniem lasera Icoone 2 uzyskasz korzyści dla całego praktycznie ciała z dodatkowo korzystnym wpływem na odprężenie ciała, a także relax fizyczno – psychiczny.

Laser i jego właściwości, a także możliwość przeprowadzania masażu mechanicznego przez urządzenie sprawia, że uzyskiwane i pożądane efekty realizowane są na wielu płaszczyznach równocześnie.