Tel: 71 716 24 28

Laser frakcyjny Wrocław

Umów wizytę na laser frakcyjny w Estee Medic Wrocław jeżeli chcesz pozbyć się blizn lub rozstępów. Zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 zapewniają dogłębną penetrację skóry mobilizując ją do procesów regeneracyjnych. W ten sposób można także usunąć pieprzyki i brodawki, poprawić owal lub wzmocnić kontur twarzy, a nawet ujędrnić cerę. Umów wizytę i przekonaj się o dobroczynnym działaniu lasera CO2.
Mask group - 2023-11-02T084722.255
Mask group - 2023-11-15T083555.996

Laser frakcyjny CO2 i jego dobroczynne właściwości

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 skoncentrowane są na głębokiej regeneracji skóry. Energia laserowa powoduje mikrouszkodzenia w skórze, które z kolei mobilizują naturalne procesy naprawcze organizmu, w tym szczególnie produkcję kolagenu i elastyny oraz kluczowych protein odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry.

Laser CO2 stosujemy do leczenia problemów skórnych takich jak blizny, zmarszczki, plamy starcze, nierówności tekstury skóry oraz rozszerzone pory. Dzięki precyzyjnej kontroli głębokości i intensywności energii laserowej, zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Zalety i korzyści wynikające z użycia lasera CO2

Procedura zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego CO2 w Estee Medic Wrocław

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 zaczynamy od konsultacji z wywiadem na temat stanu zdrowia, oczekiwań oraz oceny stanu skóry pacjenta. Przygotowanie pacjenta do zabiegu polega na dokładnym oczyszczeniu wierzchniej warstwy skóry z nałożeniem kremu znieczulającego, aby zminimalizować dyskomfort podczas procedury.

Parametry lasera są dostosowywane do indywidualnych potrzeby pacjenta, po czym promień jest kierowany jest na obszar poddawany zabiegowi. Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscach penetracji lasera jest chłodzona w celu złagodzenia podrażnień i zaczerwienienia, a także w zależności od indywidualnych odczuć pacjenta, może być nałożona specjalistyczna maść lub krem, aby przyspieszyć proces gojenia.

Okres rekonwalescencji obejmuje staranną ochronę skóry przed słońcem oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem UV, jak również odpowiednia pielęgnację. W pierwszych dniach po zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego czy korzystania z sauny.

Mask group - 2023-11-15T083533.947

Cennik

Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu
190 zł
Laserowy resurfacing twarzy + szyja
od 1500 zł
Laserowa redukcja rozstępów na brzuchu
700-1500 zł
Laserowa redukcja rozstępów na piersiach
700-1200 zł
Laserowa redukcja rozstępów na udach
700-1500 zł
Laserowa redukcja blizn po trądziku na całej twarzy
1500 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych
(3-5 zmian) 

600 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych
(powyżej 5 zmian) 

700-1000 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem lasera CO2

Mimo, że zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2 jest powszechnie uznawany za zupełnie bezpieczny i praktycznie bezinwazyjny zabieg, to w praktyce istnieje kilka przeciwwskazań, które należy brać pod uwagę przy umawianiu wizyty. Należą do nich:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • leczenie dermatologiczne izotretynoiną
 • skóra z otwartymi ranami, wypryskami i infekcjami
 • cukrzyca, padaczka i zakrzepica
 • nowotwory i choroby autoimmunologicznych
 • stosowanie doustnej i miejscowej terapii retinoidami
 • spożywanie leków i ziół światło uczulających
 • przyjmowania suplementów diety w postaci witaminy A i B6

Czy zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2 jest dla Ciebie?

 • tak, jeśli chcesz zredukować zmarszczki i linie mimiczne
 • tak, jeśli chcesz usunąć plamy starcze i przebarwienia
 • tak, jeśli Twoja twarz jest czerwona poprzez zbyt widoczne naczynka
 • tak, jeśli posiadasz pieprzyki, włókniaki i brodawki, które chcesz usunąć
 • tak, jeśli Twoje blizny wymagają redukcji i wygładzenia
 • tak, jeśli chcesz pozbyć się luźnej i zwiotczałej skóry
 • tak, jeśli tekstura twojej skóry nie jest jednolita
 • tak, jeśli posiadasz widoczne i rozszerzone pory
 • tak, jeśli chcesz poprawić owal twarzy i poprawić jej kontury

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 w Estee Medic Wrocław

Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2 w Estee Medic Wrocław to gwarancja najwyższej jakości i profesjonalnego przebiegu całego procesu, pod okiem lekarza medycyny estetycznej.

Metoda, o której mowa należy do zabiegów o znikomej inwazyjności, więc wszelkie obawy o nadmierny ból czy długą rekonwalescencję po zabiegu można z powodzeniem odrzucić. Decydując się na zabieg z wykorzystaniem lasera CO2 możesz pozbyć się wielu mankamentów, a przy okazji odmłodzić i ujednolicić swoją cerę, zapobiegając jednocześnie oznakom starzenia czy zmęczenia.

Laser frakcyjny to metoda na wiele rozmaitych dolegliwości skórnych

Decydując się na zabieg laserem frakcyjnym możesz uzyskać wiele pożytecznych efektów, wpływających na Twój komfort psychiczny i dobre samopoczucie. Bez względu na to czy Twoim celem jest ujędrnienie cery, pozbycie się zmarszczek, pieprzyków, brodawek, przebarwień, popękanych naczynek czy może jednak korekta owalu i konturu twarzy, to świadczona w naszej klinice metoda jest doskonałym wyborem adekwatnym do Twoich potrzeb.