Mezoterapia igłowa Wrocław

Mezoterapia igłowa w Estee Medic Wrocław to zabieg idealny dla Ciebie, zakładając, że zależy Ci na spowolnieniu starzenia się skóry, poprawie kolorytu cery, redukcji zmarszczek i cieni pod oczami, głębokim nawilżeniu i odżywieniu cery, a nawet przeciwdziałaniu wypadania włosów czy łysieniu. Umów wizytę w naszej klinice i zachowaj młodość przez kolejne lata.
Mask group - 2023-11-14T125005.631
Mask group - 2023-11-02T081940.496

Mezoterapia igłowa i charakterystyka zabiegu

Mezoterapia igłowa to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest spowolnienie procesów starzenia się skóry, znaczne zwiększenie nawilżenia oraz utrzymanie idealnego środowiska do regeneracji skóry. Procedura polega na wprowadzeniu do skóry niewielkich dawek substancji aktywnych i składników odżywczych za pomocą cienkich igieł. Dzięki temu składniki aktywne dostarczane są bezpośrednio do miejsc, gdzie są najbardziej potrzebne, wnikając bezpośrednio w głębokie warstwy skóry. Mezoterapia idealnie współgra ze wszystkimi zabiegami kosmetologicznymi, a jej praktyka pozwala zachować młody wygląd przez kolejne, długie lata.

Zalety wykonania zabiegu mezoterapii igłowej

Procedura i przebieg zabiegu mezoterapii igłowej w Estee Medic Wrocław

Przed rozpoczęciem zabiegu mezoterapii igłowej, na obszar zabiegowy nakładana jest maść znieczulająca, która redukuje odczucia bólowe związane z podskórną iniekcją terapeutycznego koktajlu.

Skład odżywczej, regenerującej i leczniczej mieszanki jest dobierany indywidualnie po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu ze specjalistą medycyny estetycznej oraz jego ocenie skóry pacjenta.

Dzięki kompleksowemu podejściu, lekarz medycyny estetycznej jest w stanie dobrać produkt indywidualnie , wpływając pozytywnie na stan skóry, uzyskując pożądane rezultaty. Podczas wykonywania zabiegu zwiększa się jednocześnie produkcja elastyny i kolagenu w organizmie oraz następuje stymulacja fibroblastów (komórek skóry właściwej), co poza dostarczeniem odpowiednich substancji bezpośrednio w głębokie warstwy skóry, dodatkowo i naturalnie pobudza procesy regeneracji skóry.

Mask group - 2023-11-14T125500.631

Cennik

Mezoterapia igłowa na twarz
od 400 zł
Mezoterapia igłowa twarz + szyja
od 500 zł
Mezoterapia igłowa twarz + szyja + dekolt
od 600 zł
Mezoterapia igłowa okolice oczu
250 zł
Mezoterapia igłowa Dr. Cyj
700 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne oraz nowotworowe
 • stosowanie antykoagulantów (leków hamujących krzepliwość krwi)
 • miejscowe choroby skóry
 • infekcje wirusowe i bakteryjne
 • tendencje do występowania bliznowców
 • nadwrażliwość na składniki zawarte w preparacie
 • cukrzyca

Czy mezoterapia igłowa to zabieg dla Ciebie?

 • tak, jeśli chcesz poprawić napięcie i elastyczność skóry
 • tak, jeśli chcesz spowolnić procesy starzenia się skóry
 • tak, jeśli Twoja skóra wymaga głębokiego nawilżenia
 • tak, jeśli jesteś palaczem, a Twoja skóra wymaga dotlenienia
 • tak, jeśli chcesz spłycić drobnych zmarszczki
 • tak, jeśli na Twojej twarzy widać oznaki oznak stresu, starzenia i zmęczenia
 • tak, jeśli posiadasz obrzęki i zasinienia w okolicach oczu
 • tak, jeśli Twoje włosy nadmiernie wypadają

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Mezoterapia igłowa w klinice medycyny estetycznej Estee Medic Wrocław

Mezoterapia igłowa to świetny wybór dla każdego pacjenta dbającego o swój wygląd. Szczególnie wskazany zabieg dla wszystkich osób obarczonych intensywnym trybem życia, które przejawia się widocznym zmęczeniem na twarzy. A w także w sytuacji pojawiania się pierwszych oznak starości.

Zabieg mezoterapii igłowej jest zabiegiem praktycznie bezinwazyjnym, nie wymagającym od pacjenta szczególnego przygotowania. Jest to także element naszej oferty ściśle powiązany z aspektem medycyny estetycznej, dlatego też specjalistą zapewniającym opiekę pacjenta i pożądane rezultaty, jest lekarz medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa jako swoisty lifting wolumetryczny i zabieg odmładzający

Mezoterapia igłowa plasuje się wśród zabiegów odmładzających, ponieważ dualne działanie urządzenia polegające zarówno na dostarczaniu aktywnych substancji i składników odżywczych do wnętrza skóry, jednocześnie poprzez iniekcję prowadzi do jej samoistnego i autonomicznego pobudzenia procesów regeneracyjnych. Wytwarzających na przykład kolagen.

Mezoterapii igłowej przypisuje się również inną nazwę, jako lifting wolumetryczny, ponieważ możliwe do uzyskania efekty mogą wpływać nie tylko na ujędrnienie cery, zwiększenie jej elastyczności, ale także drobne zmiany konturu czy owalu twarzy. Wobec tego termin lifting wolumetryczny w tym przypadku wydaje się uzasadnionym opisem działania zabiegu. Umów wizytę w naszej klinice i zapewnij sobie doskonały wygląd!