Tel: 71 716 24 28

Oczyszczanie manualne twarzy Wrocław

Oczyszczanie manualne twarzy w Estee Medic Wrocław to jeden z najpopularniejszych i niezwykle skutecznych zabiegów, które zapewniają gładki i pozbawiony niedoskonałości wygląd skóry. Metoda ta idealnie sprawdzi się w przypadku skór mieszanych i tłustych oraz może być z powodzeniem wykonywana zarówno na kobiecej, jak i męskiej skórze. Umów wizytę, aby poddać się manualnemu usunięciu wągrów i zaskórników, aby Twoja skóra odzyskała blask, gładkość i świeży wygląd oraz była wolna od trądziku.
Mask group - 2023-11-14T125846.175
Mask group - 2023-11-14T130204.821

Na czym polega manualne oczyszczanie twarzy?

Oczyszczanie manualne to sprawdzona i skuteczna metoda oczyszczania skóry twarzy. Zabieg polega na ręcznym usuwaniu zaskórników, wągrów i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu skóra staje się czystsza, świeża i bardziej promienna.

Procedura jest przeprowadzana przez kosmetologa w sterylnych warunkach i wymaga precyzyjności oraz wprawy naszego specjalisty. Oczyszczanie manualne to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami skórnymi, takimi jak nadmierne wydzielanie sebum, zatkane pory czy trądzik.

Zalety wynikające z manualnego oczyszczania twarzy

Poznaj procedurę manualnego oczyszczania twarzy w Estee Medic Wrocław

W pierwszym etapie nakładany jest na obszar zabiegowy odpowiednio dobrany peeling, a następnie maska rozpulchniająca. Dzięki tym krokom pory skóry zostają otwarte, a niedoskonałości (wągry, krosty i zanieczyszczenia) można usunąć w prostszy sposób.

Po zmyciu specjalnej maski, skóra zostaje dokładnie zdezynfekowana i kosmetolog przechodzi do manualnego oczyszczania. Końcowym etapem jest ponowne zdezynfekowanie skóry i nałożenie maski antybakteryjnej oraz wyciszającej skórę w obszarze poddanym zabiegowi. Tak precyzyjne i skuteczne oczyszczenie manualne uzyskasz wyłącznie u profesjonalisty. W domowych warunkach jest to niemożliwe.

Mask group - 2023-11-14T125921.174

Cennik

Oczyszczanie manualne
220 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wizyty na manualne oczyszczanie twarzy

 • ostre stany zapalne występujące na skórze (takie jak ropne wypryski)
 • uaktywniony wirus opryszczki
 • stany zakaźne skóry lub oczu
 • podrażnienie i przerwanie ciągłości naskórka
 • stany alergiczne
 • ekstrakcję zęba lub stany ropne około zębowe
 • trwająca lub zakończona niedawno kuracja preparatami eksfoliacyjnymi (złuszczającymi naskórek)

Czy manualne oczyszczanie twarzy jest dla Ciebie?

 • tak, jeśli posiadasz cerę tłustą, mieszaną i trądzikową
 • tak, jeśli Twoja cerą podatna jest na tworzenie się zaskórników i wągrów
 • tak, jeśli Twoja cera podatna jest na powstawanie kaszaków, prosaków, krostek i pryszczy
 • tak, jeśli Twoja cera jest zanieczyszczona
 • tak, jeśli borykasz się z niewyregulowaną, nadmierną pracą gruczołów łojowych

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Manualne oczyszczanie twarzy w Estee Medic Wrocław

Jak widzisz, manualne oczyszczanie twarzy w naszej klinice Estee Medic Wrocław to gwarancja profesjonalnej i rzetelnej wizyty u specjalisty – kosmetologa. Tego typu sposoby na poprawę ogólnej estetyki cery sugerujemy wykonywać wyłącznie w sterylnych warunkach pod okiem specjalisty. Domowe i samodzielne „wyciskanie pryszczy”, często kończy się wyłącznie pogarszaniem sytuacji. Rozwojem trądziku, nowymi ogniskami stanów zapalnych, a także optycznym spadkiem ogólnej estetyki cery. Aby temu zapobiec, najlepszym sposobem jest wizyta u kosmetologa. Specjalisty, który dysponuje nie tylko odpowiednim zapleczem technicznym – sterylnym i pozbawionym wirusów czy bakterii – ale posiada dodatkowe substancje, składniki oraz narzędzia, pozwalające faktycznie poprawić jakość Twojej skóry. Nie ryzykuj i umów się na wizytę do naszego kosmetologa!