Tel: 71 716 24 28

Oczyszczanie wodorowe Wrocław

Oczyszczanie wodorowe twarzy w Estee Medic Wrocław to efektywna odpowiedź w walce ze szkodliwymi, wolnymi rodnikami, które stają się przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Nowatorskie urządzenie HydroPeel H2 pomaga wtłoczyć aktywny wodór w głąb skóry, który łączy się tam z wolnymi rodnikami tlenowymi i je neutralizuje. Najważniejszymi efektami zabiegu jest wygładzenie zmarszczek, redukcja obrzęków i opuchnięć, poprawa napięcia i elastyczności skóry oraz wzrost poziomu jej nawilżenia. Jeśli cierpisz na podobne problemy, my temu skutecznie zaradzimy.
Mask group - 2023-11-16T202811.272
Mask group - 2023-11-16T202829.400

Na czym polega oczyszczanie wodorowe twarzy?

Oczyszczanie wodorowe to nowoczesny zabieg pielęgnacyjny, który łączy siłę wodoru z zaawansowaną technologią mikrostrumieni wodnych, zapewniając skórze głębokie oczyszczenie.

W trakcie procedury usuwane są zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz martwe komórki naskórka, jednocześnie intensywnie nawilżając i odżywiając skórę. Dzięki temu skóra staje się gładka, promienna i pełna witalności. To idealne rozwiązanie dla osób pragnących szybko poprawić kondycję i wygląd swojej skóry, jednocześnie dostarczając jej głębokiej regeneracji.

Zalety wynikające z wodorowego oczyszczania twarzy

Jak wygląda zabieg wodorowego oczyszczania twarzy w Estee Medic Wrocław

Zabieg zaczyna się od oczyszczenia skóry, a następnie, za pomocą specjalistycznej głowicy, w obszar zabiegowy pod ciśnieniem zostają wprowadzone cząsteczki aktywnego wodoru, które docierają do głębokich warstw skóry.

Kolejnym etapem jest wykonanie złuszczającego i oczyszczającego hydropeelingu. Krok ten wykonywany jest pod ciśnieniem z użyciem specjalistycznej mieszanki kwasów, która pomaga usunąć martwy naskórek i zmiękczyć skórę.

Przy użyciu głowicy pod ciśnieniem, do głębszych warstw skóry wprowadzony zostaje tlen, który wykazuje działania przeciwzapalne i bakteriobójcze oraz wpływa pozytywnie na regulację wydzielania sebum przez gruczoły łojowe.

Na końcowym etapie oczyszczania wodorowego, może zostać użyta specjalistyczna ampułka, która wzmocni efekt oczyszczania i wpłynie pozytywnie na rewitalizację, odżywienie, poprawę kolorytu i napięcia skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Mask group - 2023-11-16T202825.152

Cennik

Oczyszczanie wodorowe BASIC
260 zł
Oczyszczanie wodorowe PREMIUM
340 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do zabiegu na wodorowe oczyszczanie twarzy

 • ostra niewydolność serca
 • nieuregulowane ciśnienie krwi
 • obecność metalowych implantów w ciele
 • patologiczne stany chorób przewlekłych (takich jak nowotwory, epilepsja czy cukrzyca)
 • aktywne choroby skóry
 • rozrusznik serca
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny

Czy oczyszczanie wodorowe twarzy jest dla Ciebie?

 • tak, jeśli Twoja skóra nadmiernie wydziela sebum
 • tak, jeśli chcesz wyregulować pracę gruczołów łojowych
 • tak, jeśli walczysz z trądzikiem i zaskórnikami
 • tak, jeśli Twoje pory są widoczne i rozszerzone
 • tak, jeśli chcesz dodać skórze blasku i młodzieńczego wyglądu
 • tak, jeśli chcesz zminimalizować oznaki przedwczesnego starzenia się skóry
 • tak, jeśli chcesz dotlenić i zrewitalizować skórę (szczególnie polecane palaczom)
 • tak, jeśli chcesz poprawić gęstość skóry i ją ujędrnić

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Oczyszczanie wodorowe twarzy w Estee Medic Wrocław

Jak widzisz, wodorowe oczyszczanie twarzy w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej zapewnia dużo lepsze rezultaty, efekty, jak i skalę działania względem tradycyjnej formy oczyszczania manualnego. Zabieg ten możliwy jest do wykonania wyłącznie w specjalistycznym i przystosowanym do tego miejscu z uwzględnieniem odpowiedniego specjalisty oraz zaplecza kosmetologicznego. Lekarza medycyny estetycznej lub kosmetologa.

Oczyszczanie wodorowe twarzy potrafi nie tylko poprawić ogólny wygląd skóry na twarzy, ale jednocześnie nawilża ją, regeneruje, a nawet wygładza zmarszczki niwelując skutecznie pierwsze oznaki starzenia się cery.