Tel: 71 716 24 28

Stymulatory tkankowe

Stymulacja tkankowa w Estee Medic Wrocław to rodzaj zabiegu mający na celu ujędrnienie cery, redukcję zmarszczek, cieni pod oczami, a nawet lifting twarzy. A wszystko to za sprawą specjalnych substancji i składników, aplikowanych w głąb skóry poprzez za pośrednictwem iniekcji. Jeśli zależy Ci na młodej, sprężystej i jędrnej skórze, bez „efektu maski”, to jest to zabieg zdecydowanie dla Ciebie!

Mask group - 2023-11-02T094735.217
Mask group - 2023-10-06T111925.648

Na czym polega stymulacja tkankowa?

Zabiegi przy użyciu stymulatorów tkankowych, znane również jako zabiegi z użyciem wolumetryzujących stymulatorów kolagenu, które bez dwóch zdań, są procedurami medycyny estetycznej.

Procesy te polegają na stymulowaniu produkcji kolagenu i elastyny w skórze, aby przywrócić jej młodzieńczą jędrność i sprężystość, a także poprawić jej ogólny wygląd. W tej metodzie wykorzystuje się różne substancje, które będąc wprowadzonymi do skóry, aktywują naturalne procesy regeneracyjne, co w rezultacie prowadzi do odnowienia i odbudowy utraconej objętości cery, poprawy konturów twarzy oraz redukcji zmarszczek i bruzd.

Stymulacja tkankowa i jej zalety

Zapoznaj się z procedurą zabiegów stymulacji tkankowej w Estee Medic Wrocław

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, bazująca na analizie stanu skóry oraz określeniem jej potrzeb. Substancja wykorzystywana w docelowym zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Popularnymi stymulatorami tkankowymi są np. Sculptra (kwas polimlekowy) czy Radiesse (hydroksyapatyt wapnia), które różnią się mechanizmem działania i efektami. To wszystko wyjaśni na miejscu nasz specjalista.

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra jest oczyszczana oraz istnieje możliwość konieczności zastosowania miejscowego znieczulenia, aby zminimalizować dyskomfort związany z iniekcjami, wykorzystującymi do tego bardzo cienkie. Stymulator tkankowy w postaci specjalnej mieszanki substancji i składników, wprowadzany jest w określone obszary skóry.

Mask group - 2023-11-02T074728.949

Cennik

Twarz
600 zł
Twarz
600 zł
Twarz
600 zł
Twarz
600 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do zabiegu stymulacji tkankowej

Pomimo faktu, że proces stymulacji tkankowej nie należy do szczególnie inwazyjnych metod w medycynie estetycznej, to istnieje kilka przeciwwskazań do podjęcia zabiegu. A są nimi:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywny trądzik różowaty
 • zapalenie skóry lub innych tkanek w miejscu planowanego zabiegu
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • obecność nowotworów lub niejasnych zmian skórnych w miejscu zabiegu
 • alergia na składniki preparatu stosowanego podczas zabiegu
 • autoimmunologiczne choroby skóry
 • świeże blizny pooperacyjne w miejscu zabiegu
 • niedawno wykonane inne zabiegi estetyczne: takie jak peeling chemiczny czy mikrodermabrazja w miejscu planowanego zabiegu

Czy stymulacja tkankowa to zabieg dla Ciebie?

 • tak, jeśli Twojej skórze brakuje elastyczności
 • tak, jeśli widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • tak, jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie zabiegów
 • tak, jeśli cenisz sobie długotrwałe efekty (do 2 lat)
 • tak, jeśli walczysz z workami i cieniami pod oczami
 • tak, jeśli chcesz poprawić owal i kontur swojej twarzy
 • tak, jeśli Twoja skóra wydaje się słaba i cienka
 • tak, jeśli chcesz pozbyć się blizn po trądziku

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Stymulacja tkankowa w Estee Medic Wrocław

Jak widzisz, zabiegi związane z implementacją stymulatorów tkankowych do wnętrza skóry są doskonałą metodą mającą na celu wymuszenie w organizmie procesów regeneracyjnych, wytwarzających kolagen i regenerujących starzejącą się cerę.

Efektem tych działań jest szerokie pole właściwości odmładzających, które w przeciwieństwie do na przykład botoksu, są rodzajem działania „od wewnątrz”. Tym samym uzyskiwane rezultaty są naturalne, bez efektu maski jak w przypadku miejscowego i punktowego paraliżu mięśni twarzy.

Biorąc pod uwagę również samą skuteczność zabiegu i jego znikomy stopień inwazyjności, polecamy tę metodę szczególnie wszystkim pacjentom, którym zależy na zachowaniu właściwości młodej cery w sposób maksymalnie naturalny. Wywołanie odpowiednich reakcji organizmu, a także pobudzenie jego pracy w celach regeneracyjnych, w niektórych przypadkach potrafi czynić cuda. I to z długotrwałym efektem!

Zapisz się na zabieg i przekonaj na własnej skórze. Dosłownie.