Wolumetria twarzy Wrocław

Wolumetria twarzy w Estee Medic Wrocław to sposób na przywrócenie skórze objętości, ujędrnienia, a także poprawę konturów i proporcji twarzy. Lifting wolumetryczny w naszej klinice medycyny estetycznej jest dla Ciebie doskonałą metodą na odmłodzenie bez konieczności sięgania po inwazyjne zabiegi.

Mask group - 2023-11-02T095323.654
Mask group - 2023-11-15T082234.511

Czym jest wolumetria twarzy?

Wolumetria twarzy jest niechirurgiczną techniką odmładzania, która polega na wprowadzeniu do skóry substancji wypełniających, takich jak kwas hialuronowy, w celu przywrócenia utraconej objętości, ujędrnienia skóry oraz poprawienia konturów i proporcji twarzy. Zabieg ten jest bezbolesny i bezinwazyjny.

Lifting wolumetryczny jest często wybieraną metodą na odmłodzenie ze względu na to, że jest to zabieg nieinwazyjny i nie wymaga czasu na rekonwalescencję, który jest potrzebny po bardziej inwazyjnych procedurach, takich jak chociażby lifting twarzy.

Efekty kuracji są widoczne niemal od razu i mogą utrzymywać się od kilku miesięcy do nawet kilku lat w zależności od wieku i indywidualnych uwarunkowań genetycznych. Umów się na konsultację ze specjalistą, aby omówić procedurę zabiegową oraz swoje oczekiwania.

Zalety skorzystania z liftingu wolumetrycznego:

Zapoznaj się z procesem wolumetrii twarzy w Estee Medic Wrocław

Modelowanie twarzy bez skalpela (wolumetria) to bezinwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, polegający na iniekcji w obszary wymagające ujędrnienia, podniesienia i wypełnienia, odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego.

Dawka ta dostosowywana jest indywidualnie przez naszego specjalistę, lekarza medycyny estetycznej, w oparciu o ocenę stanu i jakości skóry. Kwasem hialuronowym, w trakcie wykonywania wolumetrii twarzy, można wypełnić zapadniętą objętość policzków, skroni, okolic podbródka i żuchwy, wpływając pozytywnie na skorygowanie owalu oraz uwydatnienie rysów twarzy w naturalny sposób.

Zabieg wolumetrii twarzy jest bezbolesny, a w trakcie jego wykonywania, pacjent może odczuwać jedynie delikatne ukłucia i czy efekt rozpierania podskórnego.

Mask group - 2023-11-02T074728.949

Cennik

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
od 900 zł*
Wypełnienie doliny łez
od 900 zł*
Modelowanie brody, kształtu linii żuchwy

od 1200 zł*

(1200 zł/1 ml, 2200 zł/2 ml, 3000 zł/3 ml)

Wolumetria

od 1200 zł*

(1200 zł/1 ml, 2200 zł/2 ml, 3000 zł/3 ml)

*cena ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji i jest uzależniona od ilości oraz rodzaju preparatu
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wykonania wolumetrii twarzy

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby nowotworowe
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • stany zapalne skóry (takie jak trądzik czy opryszczka)
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • indywidualna skłonność do powstawania blizn przerostowych

Czy wolumetria twarzy jest dla Ciebie?

 • tak, jeśli walczysz z utratą naturalnego kształtu twarzy i utratą objętości
 • tak, jeśli chcesz poprawić owal swojej twarzy
 • tak, jeśli chcesz wymodelować podbródek
 • tak, jeśli chcesz wymodelować kształt nosa
 • tak, jeśli Twoja skóra wymaga zwiększenia elastyczności i jędrności
 • tak, jeśli posiadasz widoczne worki pod oczami i wyrazistą dolinę łez
 • tak, jeśli chcesz zniwelować opadające policzki – tzw. „chomiki”
 • tak, jeśli chcesz wypełnić płaskie rysy twarzy w okolicach kości jarzmowych
 • tak, jeśli chcesz skorygować zbyt szczupły naturalny kształt twarzy

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Wolumetria twarzy, czyli bezinwazyjny i bezbolesny lifting wolumetryczny w Estee Medic Wrocław

Wraz z wiekiem poziom kwasu hialuronowego w tkankach skóry maleje, powodując opadanie i zmianę rysów twarzy. Lifting wolumetryczny wpływa bezinwazyjnie, skutecznie i natychmiastowo na poprawę owalu twarzy oraz cofnięcie widocznych oznak starzenia się skóry. Dzięki wolumetrii, obszar poddany zabiegowi staje się odmłodzony, zyskując świeży i młodzieńczy wygląd.

Cały proces od Twojego pierwszego kontaktu nadzoruje nasz specjalista, lekarz medycyny estetycznej, który zatroszczy się o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie, a także bezbolesną wizytę zakończoną fenomenalnymi rezultatami. Umów się na zabieg wolumetrii twarzy, jeżeli chcesz poprawić swój wygląd bez skalpela lub innych, inwazyjnych zabiegów na twarz.