Wybielanie zębów Prevdent Wrocław

Wybielanie zębów metodą Prevdent w Estee Medic Wrocław to nowoczesna usługa z zakresu stomatologii estetycznej, polegająca zarówno na wybieleniu jak i wzmocnieniu oraz odbudowie szkliwa, co jest ewidentnym przełomem w nauce, łączącym efekty jak i ochronę i remineralizację szkliwa. Umów się na wybielanie zębów metodą Prevdent, by jednocześnie poprawić odcień uzębienia, jak i wzmocnić zęby.

Mask group - 2023-11-02T095931.205
Mask group - 2023-10-25T035757.473

Specyfikacja metody Prevdent jako sposoby wybielenia zębów

Metoda PrevDent nie tylko wybiela zęby, ale również koncentruje się na wzmacnianiu i odbudowie szkliwa zębowego. Głównym składnikiem używanym w tej metodzie jest nano-hydroksyapatyt, czyli minerał naturalnie występujący w szkliwie zębowym, który ma zdolność do auto naprawy jak i remineralizacji szkliwa.

Prevdent CrWR jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-hydroksyapatyu (nHAp), który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze, co jest przełomową, nowoczesną jak i podwójnie korzystną metodą wybielania zębów.

Zalety i korzyści wynikające z metody Prevdent w wybielaniu zębów

Jak wygląda procedura wybielania zębów metodą Prevdent?

Pierwszy etap zabiegu to zabezpieczenie jamy ustnej i nałożenie preparatu ochronnego na dziąsła. Następnie na zęby nakładany jest specjalistyczny preparat usuwający przebarwienia oraz aktywna piana wybielająca zęby.

Tak przygotowane zęby naświetlane są lampą emitującą specjalne światło. Tak wykonana sesja trwa około 10 minut i powtarzana jest kilka razy w zależności od indywidualnych potrzeb jak i preferencji pacjenta.

Zabieg kończymy usunięciem zabezpieczeń z jamy ustnej oraz nałożeniem serum PrevDent, które zawiera dużą ilość skoncentrowanego nano-Hydroksyapatytu. Serum ma działanie ochronne i regeneracyjne, co sprzyja odbudowie i zabezpieczeniu szkliwa.

Mask group - 2023-10-25T062931.970

Cennik

Wybielanie zębów metodą PrevDent z odbudową szkliwa
2000 zł 1600 zł
Wybielenie martwego zęba
400 zł
Wybielanie nakładkowe
1600 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wybielania zębów metodą Prevdent

Choć zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, a także niegroźny dla szkliwa i stanu uzębienia to jest kilka podstawowych przeciwwskazań do podjęcia wizyty. A są nimi:

 • wybielanie zębów nie jest zalecane kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią
 • nie przeprowadzamy wybielania u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia
 • choroby dziąseł lub wrzody w jamie ustnej
 • nieszczelne wypełnienia, korony, czy licówki
 • nieregularność w budowie szkliwa (hipoplazja szkliwa)

Czy metoda wybielania zębów Prevdent jest dla Ciebie?

 • tak, jeśli chcesz mieć białe i lśniące zęby
 • tak, jeśli paradoksalnie cierpisz na nadwrażliwość zębów
 • tak, jeśli posiadasz przebarwienia na zębach, wynikające z picia kawy, herbaty, czerwonego wina, lub palenia papierosów
 • tak, jeśli Twoje zęby naturalnie mają żółtawą barwę
 • tak, jeśli jesteś po zdjęciu aparatu ortodontycznego i chcesz dodatkowo podkreślić efekty leczenia
 • tak, jeśli chcesz szybko poprawić wygląd swojego uśmiechu przed ważnym wydarzeniem, takim jak np. ślub
 • tak, jeśli czujesz, że biały uśmiech znacząco poprawi Twoją pewność siebie i samopoczucie

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Wybielanie zębów metodą Prevdent w Estee Medic Wrocław

Jak widzisz i zapewne już wiesz, przyjęło się twierdzić, że wybielanie zębów jest szkodliwe dla szkliwa. I my się z tym całkowicie zgadzamy. Jednak od czasu pojawienia się metody Prevdent, wybielanie zębów ma nie tylko charakter estetyczny, ale przede wszystkim profilaktyczny. Ponieważ efekt uzyskanych bielszych zębów jest dodatkowo podparty odbudową i zabezpieczeniem szkliwa, co stanowi nowość w dziedzinie stomatologii estetycznej.

Od teraz nie musisz obawiać się nadwrażliwości czy długotrwałej, białej diety, by nie zmarnować uzyskanego efektu. Metoda Prevdent pozwala cieszyć się białymi zębami bez spektakularnych wyrzeczeń, a dodatkowo wzmacnia je. Umów się na wybielanie zębów metodą Prevdent w naszej klinice i przekonaj się, że jest to obecnie jedna z najlepszych metod na białe i lśniące zęby!