Tel: 71 716 24 28

Zabieg Dr Cyj Hair Filler Wrocław

Zabieg Dr Cyj Hair Filler w Estee Medic Wrocław to skuteczny zabieg hamujący wypadanie włosów. Jeśli borykasz się ze słabymi i wypadającymi włosami, zauważasz tendencję w spadku objętości Twoich włosów lub doświadczasz łysienia, to ten zabieg jest zdecydowanie dla Ciebie!
Mask group - 2023-11-02T081940.496
Mask group - 2023-11-02T081942.708

Właściwości zabiegu Dr Cyj Hair Filler

Zabieg Dr Cyj Hair Filler to innowacyjna terapia peptydowa, która skutecznie hamuje wypadanie, przyspiesza odrost, pogrubia i powoduje zagęszczenie włosów. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, a głównie za sprawą rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology. Terapię wzmocnienia włosów tą metodą polecamy bez względu na wiek i płeć.

Zalety i korzyści wynikające z zabiegów na włosy metodą Dr Cyj Hair FIller

Zapoznaj się z procedurą zabiegu Dr Cyj Hair Filler w Estee Medic Wrocław

Przed przystąpieniem do wprowadzenia preparatu pod skórę głowy, najpierw odbywa się konsultacja z ekspertem medycyny estetycznej. Nasz lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu Dr Cyj Hair Filler.

Dzień przed docelowym zabiegiem jaki po zabiegu odradzamy spożywanie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatów Dr Cyj polega na wykonaniu serii iniekcji w skórę głowy, czyli w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny, a pierwsze efekty są widoczne zaledwie po 4 sesjach.

Mask group - 2023-11-02T081948.291

Cennik

DR.CYJ Hair Filler
od 700 zł
Skontaktuj się z nami

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu metodą Dr Cyj

Pomimo faktu, że zabieg metodą Dr Cyj jest nieskomplikowanym procesem z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, to w praktyce konieczne jest odnotowanie kilku przeciwwskazań do jego wykonania. Należą do nich:

 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne i choroby skóry
 • alergia na którykolwiek ze składników aktywnych
 • infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami
 • przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 • terapia sterydowa
 • choroby autoimmunologiczne
 • cukrzyca
 • choroby reumatyczne
 • powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia

Czy zabiegi z wykorzystaniem metody Dr Cyj są dla Ciebie?

 • tak, jeśli masz problem z łysieniem plackowatym lub androgenowym
 • tak, jeśli masz osłabioną strukturą włosa po ciąży
 • tak, jeśli jesteś po zabiegach chirurgicznych z wykorzystaniem narkozy
 • tak, jeśli powracasz do zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej
 • tak, jeśli chcesz poprawić wygląd i strukturę włosów
 • tak, jeśli Twoje włosy są osłabione i nadmiernie wypadają
 • tak, jeśli Twoje włosy są pozbawione blasku

Klinika medycyny Estetycznej Estee Medic – poznaj nas bliżej!

W Estee Medic zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale i ducha oraz świetne samopoczucie. Odwiedzając naszą klinikę poczujesz się jak w swojej ulubionej kawiarni. Najpierw zadbamy o Twój nastrój i nastawienie, a następnie oddamy Cię w ręce naszych ekspertów, którzy zajmą się Twoim wyglądem lub uzębieniem.
Połączenie nowoczesnego sprzętu, sztabu specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów i stomatologów, a do tego ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę, czyni z naszej kliniki miejsce, do którego aż chce się wracać.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy

Kontakt

Zabiegi metodą Dr Cyj Hair Filler w Estee Medic Wrocław

Jak widzisz, zabiegi na wzmocnienie włosów metodą Dr Cyj Hair Filler w klinice Estee Medic Wrocław to usługi wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej. W doskonałych warunkach i w oparciu o bogate doświadczenie.

Same zabiegi nie są ani bolesne, ani nie wymagają od Ciebie wybitnych wyrzeczeń, ponieważ jedyne w co musisz się uzbroić to chwilową cierpliwość. Jak wspomnieliśmy, pierwsze efekty pojawiają się już po 4 zabiegach, dlatego tak istotna w tym wymiarze jest częstotliwość i systematyczność naszych spotkań. Jeśli zależy Ci na długotrwałym i imponującym efekcie, to musisz dać swojemu organizmowi odrobinę czasu na przyswajania i wchłanianie dostarczanych substancji, witamin i peptydów.

Zabiegi z wykorzystaniem metody Dr Cyj to sposób na zdrowie, gęste i lśniące włosy

Nowoczesna medycyna estetyczna naprawdę zaskakuje efektywnością działania. Połączenie nauki i nowych technologii sprawia, że możemy dbać o swój wygląd znacznie skuteczniej niż przed laty.

Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu swoich włosów, ich zagęszczeniu oraz jakości, to oferowana przez nas metoda opatentowana przez Dr Cyj jest dla Ciebie odpowiednim wyborem. Umów się na serię zabiegów w naszej klinice, a przekonasz się na własnej skórze, że zabiegi na włosy metodą Dr Cyj naprawdę działają.